Keşfedin
Öncekine Git
Sonrakine Git

Neler Yapabilirsin

Sosyal Sorumluluk

Freelyshout, sosyal sorumluluğa değer katmanızı sağlar.

Çiz Haykır

Freelyshout, düşüncelerini çizerek paylaşmana olanak sağlar.

Kaynaklar

Freelyshout, hızlıca araştırmanı sağlar.

Freelyshout'la yapabileceklerini sınırlamıyoruz.

Freelyshout'ı Keşfet

Sosyal Sorumluluğu,
Keşfedin

Freelyshout olarak sosyal sorumluluklarımızı önemsiyoruz. Bu yüzden bağlantılarını güçlendirmek adına çalışmalarımızı her geçen gün geliştiriyoruz. Sosyal sorumluluklar da çevrene en yakın eklenen sorumlulukları listelemene ve daha detaylı arama yapabilmene yardımcı oluyoruz.

Kaynak Sayfasını
Keşfedin

Freelyshout Kaynak Sayfaları sayesinde araştırmanı hızlı, doğru ve kesin sonuçlar elde ederek bilgi sahibi olmanı sağlıyoruz. İster sayfayı ilgi alanlarına ekle, ister hakkında kısmından daha fazla bilgiye ulaş. Kaynak sayfalarında, aradığın bilgi hakkında ilgili Resimler, Videolar ve en son çıkan alakalı Haberler karşına gelecektir.

Çiz Haykırı
Keşfedin

Freelyshout'ta sadece yazarak değil, çizerek haykırmanın tadını çıkar. İstersen Resimler Ekle butonuna tıkla, resim ekledikten sonra resmin üzerine istediğin şekli çiz veya resmin üzerine yazılar yazarak istediğin Capsı oluştur, Sana kalmış :)

Sesli Haykırı
Keşfedin

Freelyshout'ta artık konuşarak paylaşımlarına kısa kısa sesler ekleyerek tadını çıkarabilirsin. Kaydetmek için aşağıda bulunan kırmızı butana basmalısın, sonrasın da 20 saniye boyunca kayıt yaparak takipçilerine gerçekten Sesli Haykırarak seslenebilirsin.

Hashtag Sayfasını
Keşfedin

Freelyshout'ta oluşturulan bir Hashtag'i ilk sen yazmışsan, o Hashtag'in sahibi yani admini sen olacaksın. O Hashtag'e ait tüm istatistikleri kolayca öğrenebileceğin bir panele sahip olacaksın. Ayrıca o Hashtag'e ait bir Video ekleyebilmeniz içinde size olanak sağlamış olacağız. Hashtag ile ilgili atılan Resimler, Videolar, yapılan Check-inler ayrı ayrı görünecek ve en önemlisi, takipçilerinden kaç kişinin sana destek çıktığını görebileceksin. Sadece takipçi değil, takip ettiğin kişilerin de bu Hashtag'e katıldığını tespit edebilirsin.
Hashtag'e ait popülerliliği de shout sayısı ve shout içi alınan Tebrik / Reshout sayısından tespit edebilirsin. Özellikle Hashtag sıralamasında ne kadar yükseldiğini de detaylı bir şekilde görebilirsin. Üst ve alt sırandaki Hashtag'in sıralaması ve kaç shout'ı olduğunu da görebilirsin. Sınırsız karakter özelliği ile başlattığın akımın anlam ve önemini sınırsızca yazabilirsin. Ancak sana daha eğlenceli ve pratik bir kolaylık sağladık.
Konuya tıklayan kişi Hashtag'a özel eklediğin Videoyu görebilecek. Bunu da sadece sen ekleyebilir ve düzenleyebilirsin, çünkü Hashtag'in sahibi ilk sen olabilirsin.

Mekan Sayfasını
Keşfedin

Freelyshout'ta her mekana ait bir sayfa bulunmaktadır, yapılan check-inlerin yerleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için bu sayfaları inceleyebilirsiniz. İsterseniz sayfayı Tebrik ederek ilgi alanlarınıza ekleyebilir, Check-in Yap butonunu tıklayarak o yer bildirimi yapabilir veya daha fazla bilgi sahibi olmak için o sayfanın hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Mekan sayfalarında, mekanla ilgili Resimler, Videolar ve en son çıkan alakalı Haberler karşınıza gelecektir.

Engellere karşı,
Sınırlarını kaldır!

E-Posta ile Sınırsızca Haykır

Freelyshout 'a girmeni engelleyen durumlarda bile e-postanı kullanarak, Haykırmaya devam et.

  • Kayıt olduğun, mail adresine gir, yeni e-posta oluştur.
  • Alıcı kısmına, "shout@freelyshout.com" adresini yaz.
  • Haykırmak istediğin herşeyi mailine yaz ve gönder, haykırmaya devam et.

Yeni bir dünyayı keşfetmeye hazır mısın?
Aramıza katıl!

Yapabileceklerini Öğren

Freelyshout ile sınırlarını kaldır!

Yapabileceklerin hakkında
Hangisini öğrenmek istersin?

Videomuzu İzleyin

Yeni bir dünyayı keşfetmenin vakti geldi!

Freelyshout uygulamasını indirerek
kullanmaya başlayın.

Uygulamayla daha hızlı ve daha çok özelliklere sahip olun.