Freelyshout ile sınırlarını kaldır,
Özgürce Haykır!

Freelyshout, 26 Şubat 2013 tarihinde tüm sınırları ortadan kaldırıp daha güvenli ve özgür bir internet anlayışı sağlamak amacıyla oluşturulan bir platformdur. 0001.freelyshout.com'u istersen, ozgurcehaykir.com adresinden de kullanabilirsin.

Sosyal Sorumluluk Uygulaması

Sosyal Sorumluluk ile ilgili bir hazırlık yaptık ve kullanımına sunduk. Çevrende olup bitenleri (Kan arayışı, organ arayışı, doğal yada yapay afet sonucunda oluşan yardım taleplerini) sosyal sorumluluk olarak ekleyebilir ve diğer kullanıcıları bu durumdan haberdar edebilirsin.

Paylaşmanın kolaylığını keşfet

Freelyshout'tan dışarı çıkmadan Youtube araması yapabilir veya Aradığın herşeyin cevabını bulabilirsin. Eğer istersen, Freelyshout profilinden yaptığın paylaşımları Facebook, Twitter profiline gönderebilir veya Swarm ile istediğin yerde yer bildirimi yapabilirsin.

Freelyshout'tan bazı paylaşımlar
Fadıl ACAR @ besiktasasigi

# Freelyshout ile 3 yıl önce yine bir ramazan ayı gecesinde tanıştım. İlk kullanmaya başladığım andan itibaren site içerisindeki samimiyet, dostluk ve arkadaşlık beni çok etkiledi ve üye olduğumda kendimi hemen buraya ait ve buranın bir parçasıymış gibi hissettim ki yanılmadım da. 3 yılda nice arkadaşlıklar kurup birlikte nice sevincimizi, üzüntümüzü, dertlerimizi paylaştık ama hiçbir zaman şikayet etmedik birbirimizden. Hep birlikte nice güzel günlere ve 'Shout'lamalara :) # Freelyshout # freelycanlar Daha Fazla

Çisil Akgül @ lemniscate

İyi ki üye olmuşum, sayende bir sürü güzel insan tanıdım. Yapımda emeği geçen ve hala büyük uğraşlar veren Ertan ve Yasin'e de teşekkürler, emeğinizin karşılığını almanız ve her şeyin gönlünüzce olmasını dileklerimle.. Hep var ol @ Freelyshout :) # iyikidoğdunfreelyshout

Yine yeniden farkı yeniliklerle karşımızda olan # Freelyshout sesli shout özelliği ile karşımızda. Seviyoruz seni # Freelyshout ..

Serap kılıç @ Meserp

# Freelyshout süper ötesi !!! Türk gençliğinin yeni odak noktası... özgürce haykırmak bu kadar zevkli olmamıştı. Sadece Türk gençleri değil tüm dünya gençleri freelyshout'a bayılacak ve eminim tüm dünya bu uygulamayı büyük bir hayranlıkla kullanacak. Özgürce haykırabileceğimiz şahane bir ortam yarattığınız için teşekkürler :) Çok daha iyi işler basaracaginiza inancımız sonsuz :) Tebrikler # Freelyshout gençleri :)

Muhammet ERSOY @ tsumami

Ben inanıyorum ki # Freelyshout , bünyelerinde avrupa yada yabancı hayranlığı taşıyan insanlara rağmen Türkiye'de adından bahsettirecektir. Uygulama da kullanılmaya başlandığı an hızlı bir şekilde tanınacaktır. Şimdiden başarılar dilerim. İnşallah emeklerinizin karşılığını alacaksınız.

Beril İrem Demir @ meri00655

# Freelyshout facebooka bin basar valla süper süper olmuss ellerinize sağlık 😎😎😎😊😊🎈🎊🎋🎋🎉

seydi alt @ seydia

# Freelyshout bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, rakiplerinin kıskanç bakışları altında gurur ve emin duruşunu hiç bozmuyor.

EMRAH AKÇA @ akcaemrah

# Freelyshout yeni hali güzel olmuş tebrikler

Doktor Sağbırakmıyan @ MissBelirsiz

# Freelyshout taki ilk haykırışım olan 'geldik mi ne' ile acılışı yapayımda uğurlu gelsin. geldimmm, tum firilicanlara hayırlı uğurlu olsun, emeklerinize sağlıkk # Freelyshout ekibi :)